ES |  CA |  EN  
93 217 38 01 Àrea privada

Utilitzem cookies pròpies i de tercers , per a recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis , per mostrar publicitat relacionada amb les teves preferències , així com analitzar els teus hàbits de navegació. Si continues navegant , suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes . Tens la possibilitat de configurar el teu navegador podent, si així ho desitjes , impedir que siguin instal·lades en el teu disc dur.  D'acord - Còm configurar

¡Vine a conèixer les noves promocions ELIX!
Barcelona Meeting Point – Salón Gran Público - Stand B-221
Del 21 al 25 d'Octubre de 2015
Palau 8, Fira de Barcelona, Plaza España, Barcelona

Direcció General

Jaime Lacasa

Soci Fundador

jaime.lacasa@elix.es

Jorge Benjumeda

Soci Fundador

jorge.benjumeda@elix.es

Álvaro Guillén

Director Madrid

alvaro.guillen@elix.es

Expansió

Àlex Mestre

Responsable d'Expansió Barcelona

alex.mestre-ext@elix.es

Marcos Bartolomé

Expansió Barcelona

marcos.bartolome@elix.es

Xavier Garcia

Expansió Barcelona

xavier.garcia-ext@elix.es

Neus Liso

Expansió Barcelona

neus.liso@elix.es

Operacions

Pedro Ojesto

Director d'Operacions

pedro.ojesto@elix.es

Projectes, llicències i Producte

Gregorio Fernández de la Cuesta

Director de Projectes

gregorio.fdelacuesta@elix.es

Jordi Roldan

Coordinador de Projectes

jordi.roldan@elix.es

Mar Pozo

Administració Dep. Projectes

mar.pozo@elix.es

Construcció

José Manuel de Haro

Director de Construcció Madrid

josemanuel.deharo@elix.es

Pedro Salvador

Project Manager

pedro.salvador@elix.es

Marc Colomina

Project Manager

marc.colomina@elix.es

Javier de Lemus

Project Manager

javier.lemus-ext@elix.es

Elisa Corbí

Project Manager

elisa.corbi@elix.es

Javier Lugo

Cap d'Obra

javier.lugo@elix.es

Yolanda Muñoz

Compres

yolanda.munoz@elix.es

Estefanía Salinas

Controllers Facturació d'obres

estefania.salinas@elix.es

Vendes

Mar Consuegra

Responsable de Vendes Barcelona

mar.consuegra@elix.es

Gema Puente

Responsable de Vendes Madrid

gema.puente@elix.es

Laly Joaquín

Comercial Barcelona

laly.joaquin@elix.es

Elisa Álvarez

Comercial Barcelona

elisa.alvarez@elix.es

Màrqueting i Comunicació

Diana Salarich

Responsable Màrqueting i Comunicació

diana.salarich@elix.es

Ana Panzano

Màrqueting i Comunicació

ana.panzano@elix.es

Postvenda

Leyre Valero

Repsonsable Postvenda

postventa@elix.es

Cristian Buitrago

Postvenda

postventa@elix.es

Carlos Consuegra

Postvenda

postventa@elix.es

Administració

David Guillén

Director d'Administració i Gerent

david.guillen@elix.es

Laura Requena

Responsable d'Administració

laura.requena@elix.es

Laura Sánchez

Administració

laura. sanchez@elix.es

Anna Pyaskovska

Controller

anna.pyaskovska@elix.es

Lorena Mendieta

Administración Madrid

lorena.mendieta@elix.es

Nuria Mellado

Administració

nuria.mellado@elix.es

Serveis Jurídics

Daniel Escofet

Responsable Dep. Jurídic

daniel.escofet@elix.es

Mary González

Departament Jurídic

mary.gonzalez@elix.es